بهره برداری از فاز اول جایگاه دفع پسماند بندر ماهشهر در تیرماه

در بازدید مدیر کل امور شهری استانداری عنوان شد:

فاز اول جایگاه دفع پسماندهای شهری بندر ماهشهر تیرماه به بهره برداری میرسد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرماهشهر: با حضور مدیرکل امور شهری استانداری خوزستان بهمراه بیرانوند فرماندار و شهرداران بندر ماهشهر، امیدیه، رامشیر، چمران، میانکوه و بندر امام خمینی از جایگاه دفع پسماندهای شهری این ۶شهر واقع در کیلومتر ۱۵ جاده بندر ماهشهر به امیدیه بازدید بعمل آمد.

در این بازدید مهندس صدیقی مدیرکل امور شهری استانداری ضمن تقدیر از مجریان طرح اظهار داشت: در خصوص دفع اصولی و بهداشتی پسماندها در سطح استان، سالیان متمادی بوده که با مشکل مواجه بوده ایم و طی سالهای اخیر تلاشهای خوبی در زمینه رفع این معضل صورت گرفته که نمونه آن در این منطقه می تواند به عنوان الگویی برای دیگر مناطق استان مطرح شود.

مدیرکل امور شهری و شوراها افزود: بحمدالله با تلاش و جدیت شهرداران این منطقه، در تیرماه سال جاری فاز اول جایگاه دفع پسماند این منطقه به مرکزیت بندرماهشهر به بهره برداری خواهد رسید؛ ضمن آنکه سهم مشارکت هر شهرداری نیز بر اساس میزان پسماند آن شهر تعیین می شود.

شریفی معاون فرماندار بندرماهشهر نیز ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی به میهمانان بیان داشت: با همکاری شهرداری های این چند شهر، پس از سال‌ها عملیات اجرایی جایگاه دفع پسماند در بندر ماهشهر شروع شده و با تلاش شهرداری بندر ماهشهر پیشرفت های خوبی صورت گرفته که جای تقدیر و تشکر داشته و امیدوارم با بهره برداری از آن شاهد دفع اصولی و بهداشتی پسماندها در سطح این شهرها باشیم.

معاون فرماندار بندر ماهشهر افزود: انتظاری که از شهرداری های ذینفع داریم آن است که نسبت به پرداخت حق السهم خود در اجرای این پروژه به موقع اقدام نموده تا بدون هیچگونه وقفه ای شاهد بهره برداری هرچه سریعتر مرکز و جایگاه دفع پسماند این منطقه باشیم.

117