1396/08/28
سامانه اخبار
تاریخ: 1395/10/12 نظرات: 0 نظر نمایش: 97 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)


دیدار مدیرکل و مسئولین واحدهای امور شهری با معاون عمرانی استاندار


مدیرکل و مسئولین واحدهای اداره کل امور شهری و شوراها با دکتر هاشمی زاده سرپرست معاونت عمرانی استانداری دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امور شهری و شوراها؛ این جلسه به ریاست دکتر هاشمی زاده معاون محترم عمرانی استاندار در محل سالن جلسات معاونت عمرانی برگزار شد.

دکتر هاشمی زاده با تاکید بر ضرورت بازنگری در چارت سازمانی اداره کل امور شهری و شوراها به مدیریت تعارض در این اداره کل اشاره نمود.

وی همچنین تسلط علمی و ارتقاء دانش فنی را لازمه نظارت عالی بر فعالیت شهرداریها و ادارات مرتبط دانشت و اظهار داشت هرکجا در حضور و تصمیم گیریها پیشگام نباشیم، نظارت موثری نخواهیم داشت.

وی افزود به دنبال مچ گیری نیستیم و تعدیل رفتارها مد نظر می باشد.

معاون عمرانی استاندار همچنین بر مطالبات تطبیقی با سایر استانهای کشور و برقراری ارتباط مستمر با دستگاه های بالادستی تاکید نمود.

وی حوزه فناوری اطلاعات را مانند زبان انگلیسی دریچه ای برای گشایش به دنیای جدید خواند و تاکید کرد ایجاد زیرساخت ها، تدوین اطلاعات پایه، تجزیه و تحلیل و استخراج گزارشات مدیریتی، تهیه نرم افزارهای روز، ایجاد بستر ارتباطی با شهرداریها و یکپارچه سازی نرم افزارهای واحدهای مختلف می بایست در این حوزه ملاک عمل قرار گرد.

دکتر هاشمی زاده همچنین با اشاره به لزوم ایجاد استراتژی و نقشه راه هر شهر به تعیین و ارزیابی شاخص های شهرها با توجه به این نقشه راه اشاره نمود.

وی در پایان در خصوص برخوردهای عادلانه، همچنین بازدیدهای مکرر و ارزیابی دقیق تاکید نمود.

در ادامه مدیرکل امور شهری و شوراها ضمن قدردانی از مجموعه کارشناسان و ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده، به بیان مشکلات موجود در حوزه امور شهری پرداخت و اظهار امیدواری کرد با رفع موانع بتوان وضعیت بهتری را در این حوزه بوجود آورد.


 

کد: 27305
نویسنده خبر: عبدالوهاب چندکاری
امتیاز بندی