1396/08/28
سامانه اخبار
تاریخ: 1395/10/15 نظرات: 0 نظر نمایش: 131 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)


جلسه شهر هوشمند به ریاست معاون عمرانی استاندار


سرپرست معاونت عمرانی استانداری خوزستان از تدوین سند راهبردی عمرانی استان در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امور شهری و شوراها؛ جلسه شهر هوشمند و تدوین سند راهبردی عمرانی استان با حضور مدیرکل، معاون و مسئولین واحدهای اداره کل امور شهری و شوراها و به ریاست معاون عمرانی استاندار برگزار شد.

در این جلسه مهندس فرامند هاشمی زاده اظهارکرد: مجموعه اقداماتی که باید برای تدوین این سند در نظر گرفته شود شامل هدف گذاری، تعیین استراتژی و نظارت مستمر در اجرا می باشد.

وی با اشاره به لزوم تشکیل واحد آمار و برنامه ریزی اظهار داشت: به منظور هدایت فغالیت عمرانی در مسیر صحیح و اصولی و موثر در ارتقاء رضایت مندی مردم بزرگوار استان در حوزه عمرانی از جمله پروژه ها، تفاهم نامه ها، اعتبارات و غیره واحدی با ساختار منظم مبتنی بر قوانین و ضوابط و دستورالعمل های به روز شده و همچنین نیروهای متخصص تشکیل واحد آمار و اطلاعات در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی افزود: خوشبختانه ظرفیت ها و توانایی های علمی و تجربی دفتر فنی استانداری در این خصوص بسیار مناسب است و با اتکا بر این ظرفیتها و وجود واحدهای تخصصی مانند  ترافیک، حقوقی، قراردادها، شهرسازی ، معماری و نظارت و برنامه ریزی می توان اقدامات مناسبی را انجام داد.

سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به مسئولیت حوزه عمرانی درقبال ایجاد رضایتمندی برای شهروندان گفت: یکی از مواردی که سبب به وجود آمدن رضایتمندی بین شهروندان می شود ایجاد محیطی با خدمات و امکانات مناسب به همراه ایجاد فضای سبز مناسب با رعایت اصول فنی می باشد.

وی در پایان گفت: سلامت اداری در حوزه عمرانی برای ما یک اصل است و این امر از طریق بکارگیری نیروهای کارآمد و متعهد و نظارت دقیق حاصل می شود.

 

 

کد: 27430
نویسنده خبر: عبدالوهاب چندکاری
 
تصاویر مرتبط
  • جلسه شهر هوشمند به ریاست معاون عمرانی استاندار
امتیاز بندی