1396/08/28
سامانه اخبار
تاریخ: 1396/01/21 نظرات: 0 نظر نمایش: 213 مرتبه تعداد امتیاز: 7   (Article Rating)


نشست تخصصی مدیر کل امور شهری و شوراها با پرسنل این اداره کل


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل امور شهری و شوراها شهاب صدیقی طی جلسه ای در محل سالن جلسات دفتر استاندار با کلیه کارشناسان این اداره کل دیدار کرد.

در این نشست وی ضمن تاکید بر اهمیت فعالیت شهرداریها و فاصله آنها تا وضع مطلوب ، ایجاد بانک اطلاعاتی دقیق جهت تصمیم گیری و دفاع از حقوق شهرها را خواستار شد. وی همچنین از عدم وجود ارتباط سازنده با سایر مجموعه ها نظیر حوزه سلامت انتقاد کرد و وجود چندگانگی آمارهای ارائه شده توسط نهاد های مختلف را ناشی از این امر توصیف کرد.

مدیر کل امور شهری و شوراها در ادامه ضمن اشاره به اهمیت اطلاع کلیه کارشناسان از قوانین و الزامات بودجه شهرداریها و برنامه توسعه به استفاده از ظرفیت کارشناسی موجود در شهرداریهای استان پرداخت و امور شهری را با دارا بودن بیش از هشت هزار نفر نیروی فعال در سطح استان یکی از ظرفیت های تاثیرگذار معرفی کرد که بایست در جهت درست هدایت شود تا نتایج مطلوب آن در زندگی مردم مشهود گردد.

در ادامه جلسه کارشناسان و معاون اداره کل امور شهری نیز به بیان نظرات ،مشکلات و موانع موجود پرداختند و تصمیمات لازم جهت اقدام موثر به جلسات تخصصی موضوعی موکول شد.

کد: 30692
نویسنده خبر: عبدالوهاب چندکاری
 
تصاویر مرتبط
  • نشست تخصصی مدیر کل امور شهری و شوراها با پرسنل این اداره کل
امتیاز بندی