1397/08/28
سامانه اخبار
تاریخ: 1396/06/28 نظرات: 0 نظر نمایش: 189 مرتبه تعداد امتیاز: 2   (Article Rating)
صدیقی در همایش بازگشایی مدارس:

لزوم توجه ویژه به 1میلیون نفر دانش آموز خوزستانی

لزوم توجه ویژه به 1میلیون نفر دانش آموز خوزستانی
مدیرکل امور شهری و شوراها با حضور در همایش بازگشایی مدارس که با حضور استاندار خوزستان و مدیران مربوطه در سطح استان برگزار شد، ضمن اشاره به اینکه دانش آموزان بیش از 30 درصد از جمعیت استان را تشکیل می دهند، توجه بیش از پیش مجموعه شهرداریها و شوراهای استان به مدارس و دانش آموزان خوزستانی را خواستار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امور شهری و شوراها؛ شهاب صدیقی در همایش بازگشایی مدارس که با حضور استاندار، معاونین استاندار، مدیران کل، فرمانداران، شهرداران، روسای شوراها و سایر مدیران استانی در محل سالن شهید هاشمی استانداری برگزار شد حضور یافت و در زمینه نقش مجموعه شهری استان در بازگشایی مدارس و خدمت رسانی به دانش آموزان و خانواده های آنان به سخنرانی پرداخت.

صدیقی در این همایش بر لزوم توجه ویژه به مدارس و دانش آموزان توسط مجموعه شهرداریها و شوراهای سراسر استان تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به گستردگی و تعدد مدارس استان و اهمیت تعلیم و تربیت در جامعه ما، هیچگونه قصور و کوتاهی در امر خدمت رسانی در این زمینه قابل قبول نیست.

وی از شهرداریهای استان خواست ضمن توجه به بخشنامه ها و دستورالعملهای مربوطه، گزارشات عملکرد خود را در دوره های تعیین شده به این اداره کل منعکس نمایند.

مدیرکل امور شهری و شوراها در ادامه ضمن تشکر از تلاش استاندار خوزستان در جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در استان تاکید کرد: شهرداریها در زمینه ارتقاء کیفیت ناوگان حمل و نقل عمومی و نیز مدیریت حمل و نقل و ترافیک جدیت به خرج داده و در جهت رفع موانع و گره های ترافیکی بویژه در مسیرهای منتهی به مدارس بیش از پیش کوشا باشند.

وی همچنین با اشاره به ظرفیت عظیم دانش آموزان برای ارتقاء سطح فرهنگ عمومی و شهروندی گفت: در ابتدا ما مسئولین باید تلاش کنیم خدمات و نظم خوبی برای مدارس و دانش آموزان و والدین آنان فراهم نماییم تا بتوانیم دست یاری بسوی آنان دراز کرده و از این پتانسیل بسیار خوب برای رشد اجتماعی و فرهنگی شهرهایمان بهره ببریم.


 

کد: 35769
نویسنده خبر: دبیر خبر
 
تصاویر مرتبط
  • لزوم توجه ویژه به 1میلیون نفر دانش آموز خوزستانی
امتیاز بندی