1397/05/25
سامانه اخبار
تاریخ: 1396/07/29 نظرات: 0 نظر نمایش: 336 مرتبه تعداد امتیاز: 4   (Article Rating)
در پی تایید حکم برخی شهرداران:

دیدار شهرداران برخی شهرهای استان با مدیرکل امور شهری و شوراها

دیدار شهرداران برخی شهرهای استان با مدیرکل امور شهری و شوراها
شهرداران شهرهای اروندکنار، ترکالکی، رامهرمز، رفیع، دهدز، صیدون، میانرود و قلعه تل با حضور در دفتر مدیرکل امور شهری و شوراها، با مدیرکل امور شهری و شوراها دیدار نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امور شهری و شوراها؛ در پی تایید حکم شهرداران چند شهر استان، امروز مورخ 96/07/29 شهرداران مذکور با مدیرکل امور شهری و شوراها در محل دفتر ایشان دیدار و گفتگو کردند.

شهرداران شهرهای اروندکنار، رامهرمز، ترکالکی، قلعه تل، میانرود، رفیع، دهدز و صیدون از جمله شهردارانی هستند که حکم آنان تایید و صادر شده است.

در این دیدار مهندس صدیقی ضمن تبریک و خیرمقدم به شهرداران این شهرها، آنان را به رعایت قانون در تمامی اقدامات و فعالیتهای پیش رو دعوت نمود و افزود: حفظ ارتباط و تعامل دوسویه و سازنده با شورای شهر و رعایت قانونمندی اولین توصیه ای است که به تمامی شهرداران داریم.

وی همچنین به مواردی از جمله طرح مدیریت پسماند استان اشاره نموده و تاکید کرد: همه شهرهای استان باید در طرحهای مشترک و جامعی که معاونت عمرانی استانداری و اداره کل امور شهری و شوراها تعریف می کنند حضور فعالانه و موثری داشته باشند تا ان شاء الله شاهد تغییراتی در سطح کیفیت زندگی شهروندان استان باشیم.

مدیرکل امور شهری و شوراها تاکید کرد: همه شهرداران باید ضمن رعایت قوانین و مقررات و تمامی بخشنامه های ابلاغی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و دفتر امور شهری، عدم بکارگیری و جذب نیروی انسانی خارج از آزمون در شهرداریها و سازمانهای وابسته را جدی گرفته و به آن عمل کنند.

وی در ادامه شناخت پتانسیل های شهری بمنظور کسب درآمد و تامین منابع جدید مالی توسط شهرداران را از جمله مهمترین موضوعات جاری شهرداران استان خواند و افزود: شهرداریهای تک محور و وابسته به عواید حاصل از ارزش افزوده حتما مورد سرزنش قرار خواهند گرفت.

وی در پایان برای همگی شهرداران حاضر در جلسه آرزوی توفیق نموده و از آنان خواست در زمینه ارسال بموقع و صحیح اطلاعات و راستی آزمایی آمار ارسالی آن شهرداریها به اداره کل امور شهری و شوراها کوشا باشند.


کد: 36633
نویسنده خبر: دبیر خبر
 
تصاویر مرتبط
  • دیدار شهرداران برخی شهرهای استان با مدیرکل امور شهری و شوراها
  • دیدار شهرداران برخی شهرهای استان با مدیرکل امور شهری و شوراها
امتیاز بندی