1397/09/25
سامانه اخبار
تاریخ: 1396/10/03 نظرات: 0 نظر نمایش: 166 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
با حضور مدیرکل امور شهری و شوراها برگزار شد:

آسیب شناسی ورود اطلاعات شهرداریها در سامانه جامع آماری

آسیب شناسی ورود اطلاعات شهرداریها در سامانه جامع آماری
جلسه ای بمنظور آسیب شناسی وضعیت ورود اطلاعات شهرداریهای استان در سامانه جامع آماری شهرداریها به ریاست شهاب صدیقی مدیرکل امور شهری و شوراها و با حضور کارشناسان این اداره کل و جمعی از شهرداران استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امور شهری و شوراها؛ در این جلسه آخرین وضعیت ورود اطلاعات 20مورد از شهرداریهای استان که در زمینه ورود اطلاعات در سامانه جامع آماری ضعیف عمل نموده اند توسط مدیرکل امور شهری و شوراها ارائه شد و سپس شهرداران مذکور به بیان دلایل بروز این وضعیت پرداختند. همچنین توضیحات لازم در خصوص نحوه اتصال شهرداریها به شبکه دولت از طریق بستر جدید و قسمتهایی از سامانه جامع آماری ارائه گردید.

در این نشست عوامل مختلفی که باعث بروز تاخیر در ارائه آمار از سوی شهرداریهای استان می شود بررسی شد و راهکارهای متناسب نیز ارائه گردید.

از جمله مشکلات عنوان شده در این نشست وجود اختلال در شبکه پیام دولت بود که در همین راستا بستر جایگزین شبکه فعلی معرفی شده و نحوه اتصال به آن نیز شرح داده شد.

همچنین مقرر شد شهرداریهایی که آمار 6ماهه اول آنان در سامانه جامع آماری تکمیل نشده است در مدت تعیین شده سریعا فرمهای ارائه شده را تکمیل نمایند و بصورت مداوم و مستمر، اطلاعات پروژه های عمرانی و درصد پیشرفت فیزیکی آنان را در این سامانه وارد نمایند.


کد: 38490
نویسنده خبر: دبیر خبر
 
تصاویر مرتبط
  • آسیب شناسی ورود اطلاعات شهرداریها در سامانه جامع آماری
امتیاز بندی