1397/09/25
سامانه اخبار
تاریخ: 1396/10/20 نظرات: 0 نظر نمایش: 139 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
با حضور مدیرکل و کارشناسان اداره کل امور شهری:

شهرداریهای تابعه شهرستان گتوند بازدید شد

شهرداریهای تابعه شهرستان گتوند بازدید شد
با حضور مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان و کارشناسان این اداره در شهرستان گتوند، از شهرداریهای تابعه شهرستان مذکور مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امور شهری و شوراها؛ مهندس صدیقی مدیرکل امور شهری با همراهی هیاتی از کارشناسان این اداره کل ضمن سفر به شهرستان گتوند از وضعیت شهرداریهای تابعه بازدید نمود.

مدیرکل امور شهری و شوراها در ابتدا با حضور در محل فرمانداری شهرستان گتوند با فرماندار این شهرستان دیدار و در خصوص مسائل شهرداریها با ایشان به گفتگو پرداخت.

پس از جلسه ای که در محل دفتر خدری غریبوند فرماندار گتوند برگزار شد، تیم های کارشناسی به بازدید از شهرهای گتوند، صالح شهر، جنت مکان، سماله و ترکالکی پرداخته و عملکرد شهرداران این شهرها را مورد بررسی قرار دادند.

در پایان نیز جلسه ای در محل شهرداری گتوند و با حضور مدیرکل امور شهری، کارشناسان امور شهری و شوراها و شهرداران مذکور برگزار شد و نکات ضروری توسط مهندس صدیقی عنوان گردید.

وی در این نشست ضمن اشاره به پتانسیل بالای شهرستان گتوند در زمینه گردشگری و راههای متنوع درآمدزایی، خواستار ورود شهرداریهای مذکور به این حوزه و کسب درآمد از این صنعت شد.

صدیقی در ادامه تاکید کرد: شهرداران شهرهای مورد بازدید قرار گرفته ضروری است ماهیانه جلسه مشترکی برگزار نموده و ضمن انتقال تجربیات خود به یکدیگر و بررسی آخرین اخبار و بخشنامه های حوزه مدیریت شهری در استان، راههای تقویت همکاری با سایر ادارات در شهرستان را نیز مورد بحث قرار دهند و در این زمینه از پتانسیل اداره کل امور شهری و شوراها و فرماندار شهرستان بهره گیرند.

لازم به ذکر است شهرستان گتوند در نیمه شمالی استان خوزستان قرار گرفته و شامل شهرهای گتوند، صالح شهر، جنت مکان، ترکالکی و سماله می باشد که در مجموع جمعیتی بیش از 60هزار نفر را در خود جای داده است.


کد: 38882
نویسنده خبر: دبیر خبر
 
تصاویر مرتبط
  • شهرداریهای تابعه شهرستان گتوند بازدید شد
  • شهرداریهای تابعه شهرستان گتوند بازدید شد
  • شهرداریهای تابعه شهرستان گتوند بازدید شد
  • شهرداریهای تابعه شهرستان گتوند بازدید شد
امتیاز بندی