1398/03/01
سامانه اخبار
تاریخ: 1397/09/20 نظرات: 0 نظر نمایش: 143 مرتبه تعداد امتیاز: 4   (Article Rating)


بررسی و پایش نحوه هزینه کرد اعتبارات بند"و" تبصره"6" قانون بودجه در شهرداریها


 پیرو ابلاغ اعتبار ساماندهی محل دفن زباله شهرهای استان از محل اعتبارات بند"و" و تبصره"6" قانون بودجه سال های 95 و96، جلسه نظارت بر ارزیابی عملکرد و پیشرفت فیزیکی طرح ها و پروژه ها و بررسی مستندات صبح روز سه شنبه مورخ 20/9/97 به ریاست مدیرکل امور شهری و شوراها و رؤسای شورای شهر و شهرداران شهرهای آبادان، خرمشهر، ماهشهر، مینوشهر، چمران، ایذه، قلعه تل  در محل سالن جلسات معاونت عمرانی برگزار شد.

گفتنی است در این جلسه مدیرکل امور شهری و شوراها با تاکید بر لزوم تسریع در اقدامات لازم جهت ساماندهی محل های دفن و پسماند و تکمیل مطالعات شهرهای ایذه و خرمشهر خواستار هماهنگی هر چه بیشتر شهرهای تحت پوشش و تبادل تجارب هر منطقه در زمینه مدیریت طرح جامع مدیریت و پسماند با یکدیگر شد.

صدیقی با بیان اینکه استان خوزستان با دارا بودن پتانسیل های لازم و منابع عظیم معدنی و طبیعی و وسعت نیازمند تلاش بیشتر برای جلب و سرمایه گذاری بخش خصوصی است، یکی از شاخص های ارزیابی مدیران و شهرداران را جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی  دانست. 

در پایان جلسه مقرر شد، با توجه به انعقاد قرارداد و خرید دیوارهای پیش ساخته بتنی توسط شهرداری مینوشهر، شهرداری خرمشهر نسبت به عملیات بارگیری و انتقال دیوارها به محل دفن پسماند شهری خرمشهر و دیوارکشی اقدام نماید.

همچنین با توجه به مشکلات موجود در خصوص تائیدیه های لازم محل دفن پسماند شهری ایذه مقرر گردید شهرداری ایذه با هماهنگی شهرداری قلعه تل نسبت به بارگیری،انتقال و تخلیه دیوارهای پیش ساخته بتنی و قرار گیری در محل مناسب تا تعیین تکلیف محل دفن پسماند شهری ایذه اقدام نماید.

بمنظور هماهنگی بیشتر شهرداری های ماهشهر و چمران جهت برگزاری مناقصه خرید اقلام مورد نیاز محل دفن پسماندهای شهری ماهشهر مقرر گردید جلسه ای بدین منظور با حضور مشاور طرح جامع پسماند و شهرداران شهرهای یاد شده در محل شهرداری ماهشهر برگزار گردد.

کد: 47276
نویسنده خبر: دبیر خبر
 
تصاویر مرتبط
  • بررسی و پایش نحوه هزینه کرد اعتبارات بند"و" تبصره"6" قانون بودجه در شهرداریها
امتیاز بندی