1398/03/01
سامانه اخبار
تاریخ: 1397/09/21 نظرات: 0 نظر نمایش: 220 مرتبه تعداد امتیاز: 2   (Article Rating)
با حضور مدیرکل امور شهری و شوراها:

جلسه هم اندیشی و ارائه راهکار جهت رفع مشکلات شهرداری آبادان برگزار شد


 به گزارش واحد اطلاع رسانی امور شهری و شوراها، جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهری در خصوص وضعیت نامطلوب خدمات شهری و مطالبات صنفی کارگری شهرداری آبادان ظهر امروز 20 آذر ماه با حضور مدیر کل امور شهری و شوراها،  معاون مدیر کل امور سیاسی، ریاست شورای شهر و شهردار آبادان و دیگر مدیران و کارشناسان در محل سالن جلسات معاونت عمرانی برگزار شد.

در این جلسه مدیرکل امور شهری و شوراها ضمن بیان مهمترین مشکلات شهر آبادان پیشنهادات خود را در زمینه حل این مشکلات را نیز بیان کردند.

صدیقی با تاکید بر اینکه بحث صنفی مطالبات کارگری و وضعیت نامطلوب خدمات شهری از مهمترین دغدغه های این مدیریت است افزود: این مشکلات در دست بررسی و پیگیری توسط شورای شهر و شهرداری و کارشناسان مربوطه می باشد.

 صدیقی اظهار داشت یکی از مهمترین معضلات در شهرداری ها پایدار نبودن منابع درآمدی می باشد و شهرداریها باید بر لزوم فعالیت بیشتر جهت عدم اتکا بر ارزش افزوده و درآمدزایی پایدار اهتمام ورزند.

در پایان جلسه مقرر گردید شهرداری آبادان نسبت به فعال نمودن تمامی شاخص های درآمدی شهرداری بمنظور استفاده از حداکثر ظرفیت درآمدزایی بمنظور دستیابی به درآمد پایدار اقدام و گزارش اقدامات صورت گرفته را بصورت مستمر به اداره کل امور شهری و شوراها ارسال نماید. 

همچنین بمنظور بهینه سازی روند اجرایی و عملیاتی خدمات شهرداری آبادان مقرر گردید شهرداری آبادان نسبت به تشکیل کارگروه های تخصصی جهت حوزه های مختلف اقدام و خروجی تصمیمات و پیشنهادات کارگروه های یاد شده جهت بهبود وضعیت مدیریت شهری بکار گرفته شود.

 

کد: 47281
نویسنده خبر: دبیر خبر
 
تصاویر مرتبط
  • جلسه هم اندیشی و ارائه راهکار جهت رفع مشکلات شهرداری آبادان برگزار شد
  • جلسه هم اندیشی و ارائه راهکار جهت رفع مشکلات شهرداری آبادان برگزار شد
  • جلسه هم اندیشی و ارائه راهکار جهت رفع مشکلات شهرداری آبادان برگزار شد
امتیاز بندی